KAUBA PÄRITOLU JA TARNEAEG

E-poes on kõik tooted tellimisega.  La La Lastela OÜ valib ja hangib oma veebipoes müüdavaid tooteid otse tootjatelt Kesk-Euroopast, kus kogu veebipoes müüdav kaup asubki. La La Lastela OÜ tarnib veebipoe vahendusel tellitud kauba iganädalaselt Eestisse. Ostja poolt tellitud kauba annab La La Lastela OÜ postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-3 nädala jooksul pärast tellimuse kinnitamist (väljaarvatud voodid, kummutid ja riidekapid, mille tarneaeg on 2-4,5 nädalat). Nimetatud aeg sõltub kauba jõudmisest selle asukohariigis asuvast laost La La Lastela OÜ seal asuvasse korjepunkti.

Veebipood La La Lastela tarnib kaupa Ostjatele Eesti piires:

Kaubad tarnitakse Ostjale Itella SmartPOST (Itella SmartPOST OÜ) poolt pakutava pakiautomaadi teenusena või Cargobus OÜ kullerteenusena. Cargobus kullerteenust kasutame vaid toodete puhul, mis ei mahu pakiautomaati. Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Saadetise tasu on:

  • Itella SmartPOST pakiautomaati sõltuvalt paki suurusest 2.35 EUR, 3.02 EUR, 4.05 EUR ja 5.40 EUR;
  • Cargobus kulleriga koju 5.90 EUR + käibemaks 20%;

NB! Kuna kogu kaup tuleb välisriikidest, puudub osal kaubal, mis vajab kokkupanekut (nt teatud mööbel), eestikeelne instruktsioon.

NB! SOOME ja LÄTI! Juhul, kui soovite mõnda toodet tellida ja kätte saada Soomes või Lätis, palume sellest eelnevalt meile kirjutada (Soome ja Lätti kehtivad teised tarnehinnad).

MAKSEINFO

Veebipoes La La Lastela sooritatud ostude eest tasub Ostja  tema e-mailile edastatud arve alusel ning  toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest La La Lastela (La La Lastela OÜ) arvelduskontole 48 tunni jooksul.

Kui veebipoel La La Lastela ei ole võimalik veebipoes esitatud Ostja tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu 2 tööpäeva jooksul. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul, kui ei ole Ostjaga kokku lepitud teisiti.